Met onze fotoserie “in beeld” tonen we foto’s van 5 plekken die iemand als eerste te binnen schieten als een plaatsnaam of land wordt genoemd. Ditmaal 5 foto’s die het eerst in me opkomen als ik aan het Koninklijk Paleis van Bangkok denk. Het Koninklijk Paleis van Bangkok in beeld geeft vooral de veelzijdigheid en pracht van dit Thaise hoogtepunt weer.
Tijdens onze reis Thailand zijn we gestart in de hoofdstad Bangkok. Bangkok is een stad van uitersten en kan heel mooi, maar ook heel lelijk zijn. Bangkok is een zeer intrigerende stad en gaf ons daardoor een wat dubbel gevoel. Natuurlijk heeft Bangkok haar bezoekers veel te bieden, maar Het Koninklijk Paleis was een plek in de Thaise hoofdstad die ik er persoonlijk bovenuit vond springen. Het is een overlopen plek, maar de gebouwen zijn werkelijk een lust voor het oog. Van Bangkok was dit zeker één van de hoogtepunten tijdens ons bezoek. De foto’s zijn voor mij een persoonlijke herinnering aan het paleis en zijn de plekken die er voor mij uitsprongen tijdens ons bezoek. Omdat een foto meer zegt dan duizend woorden, laten we de foto’s van het Thaise Koninklijk Paleis in Bangkok in beeld voor zichzelf spreken.
Ben je net als wij ook een fervent reiziger, fotografeer je veel op reis en heb je een fotoserie die je met ons zou willen delen? Stuur dan jouw fotoserie naar info et traveljunks punt nl of stuur ons een berichtje via het contactformulier op deze site.
Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.
© Traveljunks 2021 | Alle rechten voorbehouden
Ohh Bangkok <3<3 Mooie foto's heb je uitgezocht bij de Grand Palace!
Dank je. Dit was een van de leukere dingen in Bangkok voor ons 🙂
Ik vond het zelf heel indrukwekkend, maar vooral ook, doordat het mijn eerste Azië reis was toen ik hier was. Dan komt alles nogal op je af.
Dat kan ik me voorstellen Daphne. Die eerste reis maakt echt indruk en de bestemming blijft ook vaak de favoriet. Voor ons was dit helaas een van de weinige hoogtepunten van de stad.